Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 3373 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/07/2023 20:33

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK DSG HIGHLINE XENON LED FULL OPSION 🇨🇭🇨🇭

Tel & Viber +383/049595328
VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK DSG HIGHLINE XENON LED FULL OPSION 🇨🇭🇨🇭
Viti i prodhimit 29.07.2013
Kilometra te garantuara 230.000 mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Lane Assist
Driver Alet System
Model HIGHLINE
Automatik Tip Tronik DSG
Motori 2.0 140PS
4MOTION ALL WHEEL DRIVE
Dizell TDI
Xenon Led
Start Stop System
Full Screen Radio RCD
Parking Assist
Senzora parkingu
Kamer Parkingu
Vende 5
Limozine 5 dyer
Boardkompjuter Digital
Klimatronike
NAVI TOUCHSCREEN
AUX / MP3 / SD Card / BLUETOOTH
ABS / ESP / AIRBAG
Xhamat e pasem te erresuar nga Prodhuesi
4x Xhamat me rrym
Dy çelsa
Pasqyret me rrym dhe me nxemje
Nxemje karrika
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Fellne 18zoll fabrikisht me goma vere
Me Full hisotry
Vetura eshte ne gjendje te perfekte
Dhe nuk ka nevoje per asnje investim
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane
Mundesi shitje dhe Padogan

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit