Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 2245 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2019 19:29

14,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 219 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

AUDI A5 2.7 TDI S LINE AUTOMATIC

AUDI A5 2.7 TDI 3X SLINE   AUTOMATIKTIPTRONIK,VITI 2011,KARRIKAT ME NXEMJE PARA DHE MBRAPA ,KLIMATRONIK,ESP,TEMPOMAT,NAVIGACION,SENZORA PER PARKING,RADIO CD+SHANZHER,PASQYRAT MI PALU MENYRE ELEKTRIKE,SENON BI SENON,LED PARA MBRAPA I PO SA ARDHUR ,NE GJENDJE SHUM TE MIRE
ME DOGAN TE PAGUAR


Shpërndaje:

Veturat e fundit