Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 117 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2019 22:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 236 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Tiguan 2.0 TDI HighLine

VW Tiguan 2.0 TDI
6 Shpejtsi
Vetura eshte me Gjitha Opcionet
103 KW 140 PS
Viti Prodhimit.2009
ABS – ESP – Airbag
Tempomat
Klima 2 Zonale
Radio Navi – CD
CD Magazin 6X
Komanda ne Timon
Telefon te Instaluar Fabrikisht
Ulset me Ngrohje
Xhama Elektrike te Errsuara
Senzora te parkingut
Pasqyret Elektrike
Drita bi Xenon Rrobotike
Fellne te Aluminit
Eshte i posa ardhur nga Gjermanija
236.000 Km te Garantuara me Liber te servisit + 2 Qelsa
Eshte shum i paster Brenda dhe jasht siq shihet edhe ne Foto
Per me shum informata Kontakto
044158170
+38349599883 <<< Edhe VIBER
Kontakto 09:00 – 23:00

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit