Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 176 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2019 13:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES BENZ E 350 4MATIC BLUETEC

Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
Opsione : klimatronik tre zonale , timonin sport , komandat ne timon ,shpejtesit n timon F1 , ulset gjysem lekur , ulset sport ,ulset elektrike dhe memory ,ulset me masazh,ulset me nxehmje ,navigacion GPS TV HD , tempomat ,dritat BI XENON INTELLIGENT LIGHT system , dritat LED para e mbrapa ,bordkompjuter radio CD USB , kamera 360 shkall , senzora te parkingut para dhe mbrapa ,vet parki (PARK ASSIST)abs , esp , airbag , fellne , dritaret elektrike , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442


Shpërndaje:

Veturat e fundit