Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 357 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 13:52:03

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kupe 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet golf 7 diesel 1.6 automatic 2013

Shitet vetura golf 7 1.6 automatic diesel
Vetura eshte ne gjendje shum te mire si jasht ashtu edhe mbrenda fullextra pa asnje defekt
Te gjitha seviset e kryera me koh dhe ne servis te volswagen 049934984


Shpërndaje:

Veturat e fundit