Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 347 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2019 18:33

7,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Touran 1.9 Automatik i ardhur nga Zvicrra

▪️Regjistrimin e parë i ardhur nga Zvicrra
▪️Me libër servisi , me servise te bëre me krejt.
▪️2 parë çelsa
▪️Motorri; 1.9TDI >> Viti Prodhimit: 2008
▪️Ndrrusi i shpejtësive Automatik DSG
▪️7 Ulse , Vetur Familate me shpenzime te ulta
▪️Ngjyra:e Zezë
▪️Xhamat elektronik hapen fabrikisht
▪️Klim tronik Funksionale >>
▪️ Me ABS >> ESP >> Bord kopjuter
▪️Senzora mbrapa kimpjuterik
▪️ Tempomat , Pasqyret me rregullim nga mrenda dhe nxmje >>
▪️Ekran fabrikisht CD,AUX,RADI,ALARM,SENZOR
▪️Karrikat me nxemje
▪️Fellne
▪️Pershtatje te timonit lart poshte
▪️Centrale me Dirigjues + Alarm Fabrikisht ne rast vjedhje ▪️Hargjimet teper te vogla.
Gjindemi ne Ferizaj.


Shpërndaje:

Veturat e fundit