Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 159 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2019 09:55

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 530D XDRIVE FACELIFT 190KW/258PS

Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE :kimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
, ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,ulset me ngrohje ,ulset elektrike.ulset me ngrohje , dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , i hapur lart SHIBER,perde,,tempomat ,
bordkopjuter , esp ,navigacion GPS TV HD , radio CD USB ,airbag , abs , dritaret elektirke , fellne , etj .
Tel:+383 49 400 503 , +383 44 535 442


Shpërndaje:

Veturat e fundit