Vetura në shitje Mercedes-Benz Sprinter

Kjo veture ka pasur 216 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/08/2019 10:36

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 1998

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 3

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Sprinter - 312D Me Dogan I Ardhur Nga Zvicrra 🇨🇭

- Sprinter 312 , 3.0 Turbo-Disel , Viti i Prodhimit 1998 , Timon Servo , ABS , ESP , 3.5 Ton Kategoria ( B ) Pasqyret me rrym , Klm 180,000 Me liber te Servisit , Sanakun KIPER 3 - Ant ( ORIGINAL ) I ardhur prej ZVICRRES - Me Dogan , Te gjitha serviset i ka te kryera me koh atje , Kamjoneta nuka nevoj per asnje lloj investim osht Tip Top asgje si mungon , Per me shum na kontantoni ne Tel : 044-231-496 , Pres Bleres Serioz Gjindemi ne KOSOV - PRISHTINË

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  ESP


Shpërndaje:

Veturat e fundit