Vetura në shitje Mercedes-Benz Vito

Kjo veture ka pasur 88 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/08/2019 08:25

2,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Furgon 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 236 852 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

vito 109 cdi viti 2005 rks

kombi eshte ne gjendje te rregullt me regjistrim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit