Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 384 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 11:21:43

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 186 800 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat ibiza 1.9 tdi 2009 1 vit rks

Seat ibiza 1.9 TDI 105 ps
Viti i prodhimit 2009
Vetura ka 186.900 km te kaluara dhe posedon libren e servisit
Sapo doganuar dhe regjistruar
Fellne 15' me goma te reja te dimrit
Shpenzime shum te vogla
Ne gjendje te rregult
Tel : 049 122 565
Viber +383 49 122 565

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit