Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 346 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:12:08

6,500 EUR
6,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 175 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 plus 1.6 tdi Blumotion - 2014

VW Golf 6 Plus – 1.6 Tdi me i te kuqe, Viti i prodhimit 11/2013, Gjendja shume e mire mekanike dhe teknike. 175000 KM, i sapo ardhur nga jashte, vetura ka te gjitha servisat e kryer, Opcionet – autohold, autostop, Klima, Pulla ne timon, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Fellga te bukura 16, Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik etj. Informata me te hollesishme Tel. +383 45 181 999


Shpërndaje:

Veturat e fundit