Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 72 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2020 17:19

6,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 237 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pajtimi

 • Gjakovë
 • +38349168786

VW Tauran

VW Tauran 2.0 TDI, automatik dsg, 2005 disel, me 237800 km, ne gjendje shum te mir, me targa te RKS.

Me marrveshje!
Tel:
+38349168786
Viber, whatsapp

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD


Shpërndaje:

Veturat e fundit