Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 471 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2020 13:56

12,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 165 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Golf VII

Shitet VW Golf VII 1.6 TDI DSG

Viti: 2013
Kilometrat: 165000
Motori: 1.6 TDI
Nderruesi: DSG
Fuqia: 81kW (110PS)

Climatronic, Klime dy zonale, Senzora te parkimit (para dhe mbrapa), Auto Start/Stop, Tempomat, ADD - Adaptive Cruise Control, Bluetooth, Navigacion, Senzore te shiut, Pasqyret elektrike, AUX, Timon multifunksional.

Posedon liber servisi.
Gomat e dimrit/veres.

Regjistrim deri ne Qershor 2020

Çmimi: 12.500 EUR (I negociueshem)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit