Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 323 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 13:09:38

6,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra J 1.3 CDTi ecoFLEX Viti 2010 RKS Klimatronik Gjendje PERFEKTE

Opel Astra J 1.3 CDTi ecoFLEX (Dizell) 70 kW 95 PS 5 Shpejtësi Viti 2010 i registruar RKS.Vetura është në gjendje shumë të mirë,të gjitha servisat e kryera me libër të servisit.

shpenzimet:
4.1 l/100 km(kombinim)
5.2 l/100 km(qytet)
3.5 l/100 km(magjistrale)

posedon: 
-Klimatronik 2 zonale AC
-Ulset me nxemje
-Dritat e para me lled dhe robot
-Sistemin për larjën e dritave
-Dritat Xenon dhe bixenon
-Boardcomputer 
-Tempomat 
-Speed limit
-Auto Hold
-Freni i dores elektronike
-Komanda në timon
-Radio CD,AUX
-Bluetooth për Telefon
-Senzora parkimi përpara dhe mbas
-Senzor pasqyre
-Senzor shiu
-Senzor dritave të gjata
-Air bag
-Abs 
-Esp
-Hidraulik
-Timon multifunksional
-4 Dritare elektrike 
-Pasqyret elektrike
-Pasqyret me nxemje
-Elektronik Child Lock 
-Mbyllje qëndrore
-2 qelsa fabrikisht
-Fellne 16
-4 goma të verës
-4 dyer
-etj etj.

Vetura gjindet në Prishtinë dhë është në gjendje shum shum të mirë teknike.Vlen të cekët nuk është hipotek.

INFO TEL.

049 883 399
Viber:+38349883399

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit