Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 537 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:12:35

8,850 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


9,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 20 000 KM

VW Touran 2.0 TDI

- Viti - 2012 MATCH
- 6 Shpetjsi
- 140 Ps
- PANORAM
- Tepomant
- Board Kompjuter
- Klime Automatike 2 Zonale
- Komando ne Timon
- Ulse me Nzemje
- Senzor Parkingu
- Senzor Shiu
- Senzor Dritav
- Navigation - Radio - CD /AUX/Blutooth / SD
- 2 Qelsa
- Sistemim per me nxe kerrin ose me ftof me Telekomand
- Mbeshtetes Dore
- Drita Mjegulles
- Drita Automatike ne Kthesa
- Dritare me Pull
- Dritare e Zeza Fabrikisht
- Gomat me Fellne
- Palimi i Pasqyrev
- Me nje vit Regjistrim -17.06.2020 - 17.06.2021
- Vetura esht e posa ardhun nga Germania-Mundeni me pa ne Drenas
- viber +383 44 215 766 ose +383 49 676 909

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit