Vetura në shitje Volkswagen Polo

Kjo veture ka pasur 1251 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 15:24:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 0 221 KM

VW POLO 1.6 TDI BLUEMOTION EXTRA MODEL 2010

Vw Polo 1.6 TDI ( Diesel ) BLUEMOTION Viti 2010 Sapoardhur Nga Gjermania Para dy Diteve ME DOGAN HOMOLOGIM ne gjendje shum te mir FULL OPCIONE posedon : KlimaAutomatik , Bordkompjuter Multifunksional , TEMPOMAT , Ulset me Nxemje , START - STOP System , Senzor Parkingu , Senzor Shiu , Senzor Pasqyre , ESP , ABS , Airbag , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Alarm , Dy Qelsa , Kilometra te Garantuara Me Liber Servisi 2020 etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 049-107-235 dhe Viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit