Vetura në shitje Citroën C4 Picasso

Kjo veture ka pasur 226 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/08/2020 12:29

3,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 215 570 KM

Citroen C4 Picasso 2.0 HDi

Shitet,Citroen C4 Picasso 2.0 HDi, Manuel,i sa po ardhen nga zvicra ne gjendje te mir me km te garantuar,Adrsa.Rr Qarkore- Gjilan (Afer tregut te veturave)
me (IM7)
7-Ulse
Mundesi e blerjes me Lizing
Shitje edhe pa dogan expoert

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit