Kjo veture ka pas 598 vizita

Vetura në shitje Volkswagen Passat

 
29,000 EUR
Marka & Modeli, Lloji:
Volkswagen Passat, Limuzinë
Viti prodhimit:
2016
Karburanti:
Naftë
Madhësia e motorit:
1968 cm³
Transmisioni(Marshi):
Manual
Ngjyra:
Hiri
Nr i ulëseve:
5
Kilometrazhi:
0 KM
Gjendja:
E re (pa përdorur)
Dëshironi të shisni një veturë?

Përshkrimi siguria&komoditeti

VW PASSAT B8 HIGHLINE 2.0 TDI CR BMT 6-MANUAL 2016

Volkswagen Passat B8
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Passat B8 Highline
Motori: 2.0 TDI CR BMT
Fuqia KW/KF: 110 / 150
Transmisioni: 6 Manual
i Ri 0KM
o Rrotët nga alumini "London" 7J x 17, me Goma 215/55 R17
o Timoni multifunksional nga lëkura (3 krahësh) me dekorime alumini
o Uleset Top Comfort nga Lekura “Vienna” ne kombinim me “Alkantara” inkl. Uleset e para me ngrohje; Ulesja e shoferit “Ergo Comfort”
o Tapiceritë e dyerve nga lekura (e imituar)
o ESP përfshirë ABS me ASR,EDL,EDTC dhe me kontrollë të stabilitetit për rimorkio
o Sistemi "Front Assist" përfshirë frenimin emergjent për qytet për ACC deri në 160 km/h
o ISOFIX (Përgaditje për fiksimin e 2 ulëseve për fëmijë në ulëset e pasme të veturës)
o Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
o Rest Assist - Detektues i shoferit të lodhur, përgjumur
o Radio Composition Media (Bluetooth, CD/MP3, SD card slot, USB, Aux in, 4x20W, 8 altoparlant)
o Senzor shiu, drita të ditës, Leaving/Coming Home funksion
o Displej multifunksionale "Premium" kolor
o Klima automatike "Climatronic", 3 zonale
o Freni i parkimit elektrik, me funksionin Auto Hold dhe Asistencë për nisje në përpjetëza
o Retrovizorët e jashtëm me palosje automatike, rregullim elektrik dhe me ngrohje. Pasqyra e ngasësit me errësim automatik, ndriçim ambienti.
o Tempomat, deri 160 Km/h, me "Front Assist" dhe City frenim emergjent
o Parkimi në mënyrë automatike "Park Assist" përfshirë senzora parkimi para dhe mbrapa "ParkPilot"
o Ndriçim i ambientit (duhet të kombinohet me inserte dekorative)
o Mbrojtje kundër vjedhjes "Plus" me imobilizer elektronik, mbyllje komfore të dyerve, buri shtesë, mbrojtje e hapësirës së pasagjerëve, mbrojtje kundër ngritjes së veturës.
o Headlights LED Top, with daytime running lights, dynamic bending light and headlight washer system
ÇMIMI ME TVSH i rregullt 32.837,.00EURO

Kontakto shitësin

Shuhab Krasniqi

045690936
Prishtinë

Raporto keqperdorim

Veturat e pelqyera


    Dërgo mesazh