Vetura në shitje Volkswagen Passat

29,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Pershkrimi


VW PASSAT B8 HIGHLINE 2.0 TDI CR BMT 6-MANUAL 2016

Volkswagen Passat B8
Karakteristikat Teknike:
Modeli: Passat B8 Highline
Motori: 2.0 TDI CR BMT
Fuqia KW/KF: 110 / 150
Transmisioni: 6 Manual
i Ri 0KM
o Rrotët nga alumini "London" 7J x 17, me Goma 215/55 R17
o Timoni multifunksional nga lëkura (3 krahësh) me dekorime alumini
o Uleset Top Comfort nga Lekura “Vienna” ne kombinim me “Alkantara” inkl. Uleset e para me ngrohje; Ulesja e shoferit “Ergo Comfort”
o Tapiceritë e dyerve nga lekura (e imituar)
o ESP përfshirë ABS me ASR,EDL,EDTC dhe me kontrollë të stabilitetit për rimorkio
o Sistemi "Front Assist" përfshirë frenimin emergjent për qytet për ACC deri në 160 km/h
o ISOFIX (Përgaditje për fiksimin e 2 ulëseve për fëmijë në ulëset e pasme të veturës)
o Pasqyrja e brendshme me errësim automatik
o Rest Assist - Detektues i shoferit të lodhur, përgjumur
o Radio Composition Media (Bluetooth, CD/MP3, SD card slot, USB, Aux in, 4x20W, 8 altoparlant)
o Senzor shiu, drita të ditës, Leaving/Coming Home funksion
o Displej multifunksionale "Premium" kolor
o Klima automatike "Climatronic", 3 zonale
o Freni i parkimit elektrik, me funksionin Auto Hold dhe Asistencë për nisje në përpjetëza
o Retrovizorët e jashtëm me palosje automatike, rregullim elektrik dhe me ngrohje. Pasqyra e ngasësit me errësim automatik, ndriçim ambienti.
o Tempomat, deri 160 Km/h, me "Front Assist" dhe City frenim emergjent
o Parkimi në mënyrë automatike "Park Assist" përfshirë senzora parkimi para dhe mbrapa "ParkPilot"
o Ndriçim i ambientit (duhet të kombinohet me inserte dekorative)
o Mbrojtje kundër vjedhjes "Plus" me imobilizer elektronik, mbyllje komfore të dyerve, buri shtesë, mbrojtje e hapësirës së pasagjerëve, mbrojtje kundër ngritjes së veturës.
o Headlights LED Top, with daytime running lights, dynamic bending light and headlight washer system
ÇMIMI ME TVSH i rregullt 32.837,.00EURO

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje: