Vetura në shitje BMW 740

Kjo veture ka pasur 5001 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2019 12:44

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bmw 740d

Shes Bmw 740d F01
Vetura eshte e ardhur nga Zvicra me dogane dhe homologim te paguar
Motori 3.0 Diesel 225 kW / 306 PS
Automatik Tip Tronik me 6 shpejtesi
Drita Bi Xenon me robot (BMW Dynamic Xenon)
Stopa LED
Senzora te parkimit para dhe mbrapa
Kamere para dhe mbrapa
Sistem Keyless per hapje dhe ndezje te vetures
Fellne 20"
Senzore shiu
Karrika lekure me levizje elektrike dhe me nxemje
Klimatronik kater zonal
Radio me navigation dhe Board Computer
Komanda ne timon
Head Up Display (HUD) - Hologram
Perde automatike ne xhamin e pasem dhe ne dyert e pasme

Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe posedon librin e servisit

Ne çmim perfshihet edhe TVSH

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit