Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 1944 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/09/2018 09:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 320 XDRIVE MODERN 135 KW 184 PS

Ngjyra zeze metalike , 4 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronk dy zonale , timonin sport , komandant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset gjysme lekur , uset me ngrohje , ulset elektrike dhe memory , ulset sport ,dritat LED para dhe mbrapa ,dritat BI XENON intelligent light system,, bordkompjuter , tepomat , navigacion GPS TV HD , radio CD SD USB ,senzora te parkingut para dhe mbrapa , esp , abs ,sistemin start stop ,
airbag , dritaret elektrike , fellne , etj
Tel: +386 49 400 503 , +377 44 535 442


Shpërndaje: