Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1002 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/12/2019 22:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 174 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat 2.0 TDI Bluemotion

Volkswagen Passat 2.0 TDI 2012
Keri shitet ne gjendje extrem te mir . Doganuar dhe rregjistruar regjistrim deri ne muajin 06.2020 ne RKS.

Paisjet e kerit jan :
*170 PS
*Keyless Start
*Start & Stop
*Liber te Servisit
*6-Shpejtesi Manual
*Euro-5 Klasi i Harxhimeve dhe gaznave
*Dizell
*Webasto ( Nxemje kupes qe punon me naft ) Lshimi behet me DigiKomand Nga Shtepia
*Dritat e shkurta Halogen Xenon
*Dritat e gata Halogen Xenon
*Drita per Mjegull
*Dritat extra per kthesa
*Dritat e pozicionit Led
*Motori 2.0 TDI me I te kuqe
*Shenzimet 4.6 l/100km ne ruge te perzier
*Kuke elektrik
*Kamer te mramte
*Radion me touch screan
*Vend per SD Card ( Memorikard ) USB
*CD/DVD
*Aux
*Bluetoth
*Tempomat (kufizues te shejtesis )
*Karika me nxemje (shofer dhe pasagjer )
*Airbag 11
*Karika elektrike per levizjen te karikave
*Xhama elektrik
*Klima airqualiti
*Frena dhe diskat e ndruara ne 4-rotat
*Freni dores elektrik
*ESC Kontrol te stabilitetit
*Esp Kontrol per rreshitje
*ABS
*BA asistimi i Frenave
*Butona ne Timon
*Uleset textil
*setin e rrypit dhomzor te ndrum dhe gjitha serviset e bera ,
*174.000 km te garantuara.
per me shum info me kontaktoni ne kete numer te telefoni +383-45-638-766 ose 383 44 344 712


Shpërndaje:

Veturat e fundit