Vetura në shitje BMW 330

Kjo veture ka pasur 3234 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/01/2019 18:02

6,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 223 500 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 330d E91 - 2006

Shitet BMW 330d E91 - 2006, 231 ps
Regjistrim deri ne Korrik 2019
223500km

Posedon:
Senzora para, mbrapa
Senzor shiu,
Dritat xenon
Tempomat
Drita ne brava
shiber
Karrikat likur sport me memori
Pasqyret elektronike me nxemje
Fellne 18 me 2 pare goma


kontakt 049 118 115

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje: