Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 623 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:31:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 242 874 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK

PASSAT 1.9 TDI AUTOMATIK
VITI 2003
AUTOMATIK TIPTRONIK
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
BORD KOMPJUT
NEVIGACION
KOMANDA NE TIMON
KARRIKAT ME NXEMJE
GJAMAT ELEKTRONIK
PASQYRET ELEKTRONIKE
SERVISIN E KRYER
KM TE GARANTUNE
+38344247605
044444714

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit