Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 454 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2019 12:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat 3C 2.0 TDI

VW Passat 3C 2.0 TDI
Viti - 22.12.2015
140 KW / 190 PS
Automatik - DSG
KM : 182.000
Vetura me Dogan (IM7)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit