Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 730 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 16:55:40

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 239 860 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Podujevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Opell Astren 1.7 Dizell viti 2009 me dogan

Shes opell astren 1.7cdti viti 2009-me dogan dhe homologim të paguar vetura ësht në gjendje shum të mir vetura posedon këto gjëra: ABS✔ Airbag✔ Xhama me rrym ✔ Klim AC ✔ 6 shpejci ✔ 2 qelsa ✔ Qentrall✔ Goma te mira ✔ Senzora mrapa✔ Hollogenka✔ Liber servisit ✔ Etj etj për me shum info 0441346


Shpërndaje:

Veturat e fundit