Vetura në shitje Volkswagen Golf Sportsvan

Kjo veture ka pasur 229 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/05/2019 13:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 0 001 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf Sportsvan 2.0 TDI Highline

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit