Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 687 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:21:35

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 223 728 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 7 1.6 TDI

Golf 7 1.6 TDi ngjyrave bardh metalike (perla ),senzora parkingu para dhe mrapa,navigacion,distanc controll,komanda ne timon, seria hightline,223728km me liber per me shume +38349377218


Shpërndaje:

Veturat e fundit