Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 815 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 08:51:14

6,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 222 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat 2.0 tdi Highline i Doganuar

Shitet vetura e tipit VW Passat 2.0 tdi modeli Highline i Doganuar

Vetura posedon Klimatronik,Tempomat,Senzora te parkimit para dhe mbrapa,Fellne alumini me goma fringo te reja te modelit HANKOOK,Senzora te reshjeve,Board kompjuter,Karrika me nxemje,Gjama te erresuar fabrikisht plus perde,Karrika te lekures me antillop,Abs,Servo,Esp,Vollan multifunksional,Komanda ne vollan,Auto telefon me blue tooth,Radio CD MP3 touch screen,Mbyllje qendrore,Hapje/Mbyllje nga largesia me dirigjues,Hapje/Mbyllje te gjamave nga largesia me dirigjues,Air bag,Drita Hallogenka per mjegull,Enterjeri ALCANTRA,Shmigavca ne pasqyre,Retrovizor me senzor per drita te gjata etj etj

Motorri me nje bregasne i njohur si motorri me i mire i WV

Kilometra origjinale 100% te garantuara me libra te servisit si dhe dokumentacion percjelles

Nr i shasise per verifikim te kilometrave WVWZZZ3CZ9E120587

Nuk eshte e aksidentuar apo gervishtur cdo gje eshte fabrikisht

Vetura eshte ne gjendje shume te mire si teknike po ashtu edhe optike

Nuk beje nderrime

Qmimi i volitshem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit