Vetura në shitje Audi Q7

Kjo veture ka pasur 1316 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/12/2019 20:56

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES GJIP AUDI Q7 QUATRO VITI 2016

SHES GJIP AUDI Q7 VITI I PRODHIMIT 2016 POSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACJON KARRIKAT NXEMJE DHE FTOFJE SENZOR PARKINGU PILOT PARINGU BRAV QENDRORE FELLNE GOMA TREJA OSHT N GJENDJE SHUM T MIR PER MA SHUM KOTAKTONI NUMER TELEFONIT OSE N VIBER
044176199

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit