Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 714 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/12/2019 21:31

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 101 000 KM

Smart ForTwo 1.0Benzin 2010 Automatik

Shitet Smart ForTwo 1.0Benzin Automatik viti 2010 i sapo doganuar model Passion me te gjitha serviset e kryera goma te reja,2qelsa i ardhur mga zvicra ne gjendje shum te mir per me shum na kontaktoni 044998994 ose viber +38344998994

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit