Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 668 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/09/2019 09:37

10,500 EUR
9,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Passat Bluemotion 1.6 TDI

VW Passat Bluemotion 1.6 TDI
Veture me 5 ulese, E hirit metalike, Kontrollet e radios ne Timon,
Tempomat, Radio, Media, Phone, Traffic, Auto hold, SRS, Bloetooth,
Freni i dores digjital, Auto stop, Navigacion, Airbag, Senzore parkimi
para - mbrapa, dritaret Full elektrike, Pasqyret me rregullim elektrik
dhe nxemje, Dritat automatike. Vetura eshte ne gjendje shume te mire.


Shpërndaje:

Veturat e fundit