Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 526 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 07:53:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 230 000 KM

Shes VW Touran 1.6TDI, HIGHLINE SKY

Shes Vw Touran 1.6TDI BlueMotion HIGHLINE SKY,
*** RKS, (Mars 2021) .
*** 230.000km LIBER SERVISI
*** VITI 11/2011...(Model 2012)
*** MANUAL 6 SHPEJTËSI + R...
*** PANORAMË...
*** XENON, BI-XENON...
*** LEDA PERPARA...
*** DRITA TE MJEGULLES...
*** KARRIKAT ISOFIX...
*** SENSORA TE DRITAVE AUTOMATIK
*** PARKING ASSIST (para dhe mbrapa)...
*** Sensor përpara-mbrapa dhe anash 360C⁰,
*** KAMERE MBRAPA....
*** Start & Stop...
*** Frigorifer...
*** TEMPOMAT...
*** BOARD COMPUTER COLOUR...
*** WEBASTO per nxemje te shpejtë te vetures
*** RCD TOUCH SCREEN, MP3, AUX, BLUETOOTH...
*** KLIMATRONIKE 2 zonale...
*** Timon multifunksional...
*** SENSORA TE SHIUT...
*** Ulëset para me nxemje...
*** PALIMI I PASQYREVE AUTOMATIKE
*** Fellne me goma te reja Pirelli 2019
*** Xhamat elektronik (të zi mbrapa fabrikisht),
*** 2 QELSA...
*** I SERVISUAR (SERVIS TE MADHE) ME LIBER SERVISI...


Kontakt 045 306 305
045 777 700

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit