Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 1087 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:59:55

6,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 260 000 KM

Shitet Touran 2007 Diesel 2.0 Dsg 7 Ulëse

Shitet touran
Viti 2007
Diesel 2.0
Automatik
7 Ulëse
Gjendje shum të mirë
Qmimi 6000 €
Nr 044319669

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit