Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 553 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 19:24:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 258 000 KM

Audi A3 2014 automatik ne shitje me dogane homologim, super gjendje!

Vetura ne super gjendje, posa ardhur nga Gjermania.

2.0 me 150 ps, senzora, ulese gjysem lekure me nxemje, navigacion, timon multifunksional, nderruesin s tronic, liber servisi me dy celesa etj.

I gatshem per kontroll ne secilin servis te autorizuar.

Kontakt: Arben +38349/196-287 (edhe viber)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit