Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 151 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 22:24:25

7,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 375 000 KM

Caddy TDI

Volkswagen Caddy TDI
- Viti -2014
- 376mi KM
- Manuel 1,6
- 5 ulse
- Klime A/C
- Radio - CD
- Me RKS i Regjistruar 18,10,2021 deri 18,10 ,2022
- Veturen Mundeni me pa ne Drenas
- Kontakto ne Viber ☎️+383 49 676 909

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Klimë(AC)

  •  Immobilizer

  •  Mbyllje qendrore

  •  Spoilerë

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit