Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 677 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/11/2022 16:45

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
898 cm³ 112 331 KM

Renault Clio TCe 90

Shitet,Renault Clio TCe 90,Benzin,Manuel,i sa po ardhune nga zvicra ne gjendje te mir me liber servisi me km te garantuar,Adresa;Rr Qarkore-Gjilan(Afer tregut te veturave)
Mudesi e Blerjes me Lizing
Qmimi pa dogan 6.900euro

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit