Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 456 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 12:35:44

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 280 000 KM

TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK ME 7 ULSE VITI 2012

Opcionet viti 2012 model 2013 1.6 tdi dsg me 7 ulse ne gjendje perfekte ne qdo aspekt 7 ulse Navigacion Komanda ne timon Ndrrimi shpejtesive ne timon Klim funksionale Bordkompjuter Tempomat Senzor shiut Auto holld Xhamat elektronike Xhamat e zi fabrikisht Pasqyret elektronike me nxemje Dritat automatike Dritat e mjegulles Larjen e dritav Esp Abs Airbaga Radio cd aux usb blluetof Goma shume te mira dimri Vetura eshte shume e rujtne dhe e mirmbajtne ne qdo aspekt Veturen mund ta kontrolloni ku te doni 044 460 171 +383 44 460 171

Shpërndaje:

Veturat e fundit