Vetura në shitje Mercedes-Benz E 250

Kjo veture ka pasur 3434 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/05/2019 14:33

25,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2500 cm³ 195 630 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Mercedes E250 CDI 4 MATIC FULL VIP

Vetura ështe ne gjendje perfekte e ardhur nga Zvicra,i ka të gjitha serviset e kryera me kohë.KM i ka të garantuara.Posedeon Lëkur Alcantara Distronic Airmatik etj.Ndrrimi mundemi me hy me vetura tipit VW Golf Mercedes ML C class E class BMW AUDI etj.
Për thirrje mundeni Whats App ne ket nr +41762099500 dhe nr Viber +38649200016.
Qmimi mundet mu zbrit minimum edhe diqka !


Shpërndaje:

Veturat e fundit