Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 506 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/03/2019 17:47

9,600 EUR
8,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 153 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Audin A3 2.0 TDI S-line 2009

Shes veuren Audi ne gjendje shume te rujten dhe te mire.S-line. Vetura posedon kto opsione: 1.Kilometra 153000. 2.Automatik. 3.6 G tronik. 4.Sensor mbrapa. 5.Abs. 6.Sensor shiu. 7.Klima automatic. 8.Tempomat. 9.Esp. 10.Dritat para LED. 11.Dritat mbrapa LED. 12.Radio cd. 13.Vollanin multifunksion. 14.Shpejtsit F1 vollan. 15.Pullat vollan. 16.Gjamat me rryme. 17.Mbyllje me telekomand. 18.Isofix. 19.Mp3. 20.Ulset Lekur. I servisuar me rregull. Vetura eshte rujten dhe mirbajtun me rregull. Edoganuar vitin 2018. Ne emrin tim. Perkthimi behet meniher


Shpërndaje:

Veturat e fundit