Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 382 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 23:24:33

6,000 EUR
5,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SKODA OCTAVIA 2006 , 2.0 TDI , DSG-AUTOMATIK

SKODA OCTAVIA 2006 , 2.0 TDI , DSG-AUTOMATIK TIPTRONIK , ARDHUR NGA ZVICRA NE GJENDJE SHUME TE RREGULLT ME LIBER TE SERVISIT .

POSEDON;
LIBER SERVISI
NAVIGACION
BORD COMPJUTER
6CD-MAGAZINE
TIMON MULTIFUKSIONAL
NXEMJE NE KARRIKA
AIR BAG
ESP
ABS
TEMPOMAT
AUTOMATIK-DSG
KLIMATRONIK
DRITA MJEGULLE
SENZOR SHIU
XHAMA ELEKTRONIK
SENZOR PARKINGU(mbrapa)
GOMA PER DY SEZONAT
DY QELSA (origjinal)

Iliri
045/60 60 77

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit