Vetura në shitje Suzuki Swift

Kjo veture ka pasur 202 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/06/2019 19:46

1,150 EUR

(Çmimi)


1,500 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 1998

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1000 cm³ 50 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

suzuki swift

Suzuki swift ne gjendje tmir regjistrim deri me 27.12.2019

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit