Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 377 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/06/2019 11:42

12,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Vw Tiguan

Shitet Vw Tiguan Automatik 2.0 Tdi,Viti i prodhimit 2008,Navigacion,Komanda ne Timon,Klimatronik,Uleset me nxemje,Xhamat me rrym para dhe mbrapa,Senzor shiu,Parking senzora,Kamer,Pashqyret elektronike,Auto parking,Panoram,Xenon bixenon,etj.Tel:044 740-722


Shpërndaje:

Veturat e fundit