Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 204 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2019 10:31

5,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 194 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

OPEL ASTRA 2012 1.7 CDTI PA DOGAN NGA GJERMANIA

SHES OPEL ASTRA , VITI 2012 , MOTOR 1.7 CDTI , MARSHIN MANUAL , E ARDHUR NGA GJERMANIA DHE E PADOGANUAR. VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE ME ASNJE PROBLEM APO DEFEKT DHE ME GJITHA SERVISET E KRYERA ME KOHE.

POSEDON:

- LIBRIN E SERVISIT
- 2 QELSA
- 194MIJ KM
- SENZORA PARKIMI
- KOMAND NE TIMON
- TEMPOMAT
- XHAMA ELEKTRONIK PARA/MBRAPA
- DRITA MJEGULLE
- BORD COMPUTER
- BLUETOOTH
- KARRIKA GJYSEMLEKURE
- FELLNE
- KLIMATRONIK
- CD/AUX/FM

KONTAKTI: +38344175773 & +38344434421

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit