Vetura në shitje Peugeot 308

Kjo veture ka pasur 120 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/07/2019 17:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1997 cm³ 217 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Peugeot 308 2.0 HDI - Automatik

Peugeot 308 2.0 HDI - Automatik
Viti - 2008
100 KW / 136 PS
Vetura me Dogan (RKS)

Auto Salloni Florenti
Tel ; 044 845 548 dhe Viber +383 44 845 548
Adressa : Çagllavic - Prishtinë
[email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit