Vetura në shitje Suzuki Swift

Kjo veture ka pasur 91 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/08/2019 13:49

5,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 60 063 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Suzuki Swift

Suzuki Swift
Viti : 2010
Kubikazha: 1.3 Benz
ABS, Airbag, A/C manuale, 5 shpejtesi.
Serviset e kryera te gjitha ne servis te autorizuar.
2 pale set Gomash ( Fulda 2018-19) te Veres dhe Dimrit.
Dora e pare qe nga regjistrimi.
Garancion ne gjithqka.


Shpërndaje:

Veturat e fundit