Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 222 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/10/2019 12:09

13,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 249 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet X5

Shitet X5 facelift, start stop, karrige te lekures me nxemje, tempomat, pullat ne timon, fellne dhe goma shume te mira, shume e paster brenda


Shpërndaje:

Veturat e fundit