Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 137 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 10:11:02

6,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 193 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 6 plus 2.0 tdi automatik


VW Golf 6 Plus – 2.0 TDI, Viti i prodhimit 2010, Gjendja shume e mire mekanike dhe vizuele. 193000KM, i sapo ardhur nga jashte, vetura ka te gjitha servisat e kryer, Opcionet – KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Fellga te bukura 16, Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik etj. Informata me te hollesishme Tel. +383 49 518 459


Shpërndaje:

Veturat e fundit