Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 377 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2020 20:18

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1598 cm³ 201 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW Touran 1.6 TDI DSG

VW Touran 1.6 TDI, DSG ( automatik), 77kW
I sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭
Viti i prodhimit: 2011
201000 km te kaluara, te garantuara, me liber te servisit, 5 ulse...
Ne gjendje shume te mire!
Nr tel: +38349168786
Viber, Whatsapp
Me marrveshje!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit