Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 113 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 12:04:50

4,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 130 000 KM

Citroën C3

Shes citroen c3 1.4HDI facelift 2008. Posedon,klim,air bag,bord kompjuter,komanda n timon, xhama elektronik,radio,cd,mp3,aux,mbyllje qendrore,pasqyret elektronike,servo, abs,senzor per matjen e shpejtsis,130,000 km t garantume me liber t servisit hargjime te vogla, n gjendje shum t mire teknike dhe optike shum i rujtun. Ndrrim i mundshem

Shpërndaje:

Veturat e fundit