Vetura në shitje Citroën C4

Kjo veture ka pasur 91 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/08/2020 19:17

6,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 227 000 KM

Shes veturen citroen c4

Citroen c4 1.6 diesel 2012 me dogan regjistrim 1 vjet per ma shum tel 044713690

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit